Aktualitet

Tr’afikanti dr’ogës ka rrezikuar jetën e punonjësve të policisë, ata e qëllojnë me armë dhe…

Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me ngjarjen e mbrëmshme në kryeqytet, ku një trafikant droge është plagosur nga policia.

Gazetari Igli Çelmeta raporton se gjatë një operacioni për arrestimin e një personi i cili dyshohej se trafikonte lëndë narkotike, është arrestuar shtetasi i identifikuar si Enea Sulejmani.

Në momentin e ndalimit ai nuk i është bindur thirrjes së policisë dhe i ka dhënë me shpejtësi mjetit të tij duke rrezikuar jetën e punonjësve të policisë.

Ka qenë ky momenti ku një prej efektivëve ka qëlluar vetëm një herë në drejtim të tij duke e lënë të plagosur.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?