Aktualitet

SPAK merr të pandehur Arben Ahmetajn, Zoton dhe Mërtirin

Arben Ahmetaj është vënë nën akuzë për pastrim parash dhe fshehje pasurie, si dhe për 6 raste korrupsioni.

Sipas prokurorisë së posaçme, Ahmetaj ka përfituar rryshfet nga bosët e inceneratorëve, si pasuri të paluajtshme si dhe në formën e dhuratave apo pagesës së udhëtimeve.

Po ashtu SPAK ka marrë të pandehur edhe Klodian Zoton dhe Mirel Mërtirin, të cilët po ashtu nuk janë vënë në prangat e policisë

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?