Aktualitet

Vajza heq bluzen dhe “i sulet” efektivëve të policisë (VIDEO)

Ky është momenti kur një shtetase e huaj, i kthehet keq një efektivi policie, pranë autostradës Tiranë – Durrës.

Burime për JOQ thanë se në zonë ishte bërë një aksident dhe se kjo vajzë kishte bllokuar rrugën. Sipas dëshmitarëve, policia nuk reagoi keq ndaj saj, por thjesht kërkonin që ajo të hapte rrugën.

Nga pamjet duket qartë kur vajza i sulet një prej efektivëve të policië, teksa ai i shmanget. Pamjet janë filmuar nga shofer, i cili po priste për hapjen e rrugës.

Ende nuk dihet se çfarë ka ndodhur në të vërtetë. Policia nuk ka dalë me një njoftim zyrtar.

Total 1 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania