Aktualitet

Arrestohet komisari i policisë në Durrës, i biri në kërkim!

Arrestimi i komisarit Kastriot Gjongeci u bë pasi nga veprimet hetimore, u zbulua se në bashkëpunim me të birin 24-vjeçar D.GJ, më 8 shkurt rreth orës 13:25 në lagjen nr.2 të qytetit të Kavajës, janë konfliktuar për motive të dobëta dhe kanë qëlluar me armë ndaj automjetit me të cilin udhëtonte 29-vjeçari K.K.  Nga kjo ngjarje nuk ka patur të lënduar. Ngjarja është klasifikuar si vrasje në tentativë dhe po ndiqet nga AMP.

Në përfundim të veprimeve hetimore, materialet proceduriale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Durrës

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania