Sport

LIVE Shorti Euro 2024/ Shqipëria në Grupin B, kuqezinjtë përballë skuadrave të forta

Hidhet shorti për fazën finale të Europianit 2024.

Shqipëria ndodhet në Grupin B dhe kuqezinjtë kanë mësuar rivalët qe do jene Spanja, Kroacia, Italia dhe Italia

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania