Aktualitet

Arrestohet administratori i Njësisë Çarçovë në Përmet – EMRI

Policia ka arrestuar këtë të premte, administratorin e njësisë Çarçovë në Përmet, pasi ka shkaktuar aksident teksa ishte duke drejtuar mjetin në gjendje të dehur.

Në pranga ka rënë  Ilia Jani, 38-vjeç. Ky i fundit teksa udhëtonte me makinë në rrugën Çarçovë-Përmet’ në afërsi të fshatit Kaludh, ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Si pasojë, është dëmtuar pasagjeri në këtë automjet, shtetasi S. K., 49 vjeç, banues në Përmet, i cili është në kujdesin e mjekëve

Jani është shoqëruar për veprime të mëtjeshme proceduriale.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania