SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Megaoperacioni, ndalohet dhe e dashura e Laert Haxhiut

Është ndaluar gjatë operacionit të djeshëm edhe e dashura e Laert Haxhiut.

Mësohet se K.Gjata është ndaluar gjatë megaoperacionit të policisë, që çoi në lëshimin e 15 urdhër-arresteve për shkatërrimin e grupit të Laert Haxhiut.

Shkon në 20 numri i personave të arrestuar, mes tyre edhe një vajzë
Artan Tafani është bërë i penduar i drejtësisë dhe ka zbardhur 6 vrasje. Pas zbardhjes së këtyre ngjarjeve, janë lëshuar 17 urdhër-arreste dhe deri më tani janë ekzekutuar 5 prej tyre.
Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?