Përfundon takimi i deputetëve të PD, Berisha: Rama do të marrë përgjigjet e merituara

Politike

Pas përfundimit të mbledhjes së sotme të iniciuar nga Gazment Bardhi, Sali Berisha u shpreh se ndër të tjera u diskutua për mosfunksionimin e Parlamentit

“U diskutua mbi drejtimin e absolutisht disfunksional të parlamentit, shkelmin nga institucionet të vendit. Braktisjen që i bën Rama parlamentit. Për të gjitha këto deputetët e opozitës do të japin përgjigjet e merituara”, tha Berisha.

I pyetur nëse e sheh mundësin e një bashkimi me Bardhin dhe deputetët që e mbështesin këtë të fundit, Berisha tha: E shef qiellin e kthjellët e konsideron mundësinë e shiut…

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?