Sherri mes motrave përfundoi në tragjedi! Identifikohet viktima dhe autorja e vrasjes në Tiranë

Aktualitet

TIRANË-Vritet me thikë Amanda Pushani, 37 vjeç në rrugën e Kavajës, arrestohet e motra, Marsela Pushani 40 vjeç, disa orë pas ngjarjes

Viktima u gjet e pajetë në banesë pasditen e djeshme, shoqërohen të afërmit e saj.

 

Total 2 Votes
2

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?