Shpërthen bombola e gazit në Selenicë, humb jetën një 50-vjeçar

Aktualitet

Një 50-vjeçar ka humbur jetën pasi ka shpërthyer një bombol gazi në Selenicë.


Sipas informacioneve paraprake, policia është njoftuar nga fqinji i viktimës për shpërthimin.50-vjeçari ka humbur jetën rrugës për në spital.

“Salla Operative e DVP Vlorë ka marrë një telefonatë nga një shtetas, se në banesën e shtetasit D.G (komshiu), dyshohet se aksidentalisht ka plasur një bombol gazi dhe është dëmtuar i zoti i banesës shtetasi Durmish. Gllucaj, rreth 50 vjeç, i cili ka humbur jetën rrugës për në spital”, thuhet në njoftimin e policisë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?