SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

HOROSKOPI/ 21 gusht 2023, çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

Marrëdhënia me partnerin do jete e qete sot, megjithatë yjet iu këshillojnë te mos merrni vendime te nxituara. Nëse nga ana tjetër keni ndonjë dyshim, zgjidhni kohen dhe vendin e duhur për t’ia thënë. Beqaret do kenë takime interesante te cilat nuk duhen humbur për asnjë arsye. Ne planin financiar duhet te bëni disa zgjedhje te veshura, por qe do ua përmirësojnë situatën.

Demi

Pak nga pak marrëdhënia juaj me partnerin do përmirësohet dhe do e keni me te lehte t’i shprehni ato qe ndjeni. Te dy do tregoheni me tolerante dhe me te kuptueshëm me njeri-tjetrin. Beqaret nuk do ndiejnë aspak vetminë sepse do takohen me disa miq te vjetër. Financat do fillojnë pak nga pak te përmirësohen. Nëse vazhdoni te tregoheni te matur do pasuroheni shpejt.

Binjaket

Ne jetën tuaj ne çift do korrni ato qe deri me sot keni mbjelle. Ju e dini me mire sesi ka qene sjellja e kohëve te fundit përkundrejt partnerit. Beqaret do jene shume te vendosur për ta bere për vete personin qe duan dhe me shume gjasa do ia arrijnë qëllimit. Ne planin financiar me shume durim dhe diplomaci do i zgjidhni problemet qe iu kishin dale para.

Gaforrja

Ata qe janë ne një lidhje do jene mjaft nostalgjike për ato qe kane kaluar dhe nuk do e shfrytëzojnë si duhet kohen kur te kenë partnerin pranë. Për beqaret Urani do ofroje mundësi pa fund për takime interesante. Shfrytëzojini sa te mundeni. Financat do jene delikate prandaj duhen shmangur sa me shume investimet apo transaksionet.

Luani

Beni kujdes me skenat e xhelozisë gjate kësaj dite sepse po e tepruat do keni probleme shume te mëdha. Mos kërkoni qe partneri te qëndrojë vetëm me ju dhe mos ketë as miq apo mikesha. Për beqaret duket se gjerat do shkojnë me mire. Ne planin financiar nuk duhet te luani shume me zjarrin sepse do digjeni keq. Shmangni edhe dhëniet e huave.

Virgjeresha

Dite e mbushur me tension dhe mosmarrëveshje te shumta kjo e sotmja për te dashuruarit. Asgjë nuk do shkoje ashtu si ju e keni menduar sepse ne fakt jeni kokëfortë dhe nuk toleroni aspak. Beqaret nuk duhet t’iu besojnë shume personave qe do kenë afër dhe qe do i propozojnë. Ne planin financiar gjerat do shkojnë me mire se kohet e fundit.

Peshorja

Do keni me shume nevoje se kurrë për qëndrueshmëri dhe harmoni ne jetën tuaj sentimentale. flisni me partnerin dhe mendoni te përgatisni diçka ndryshe. Beqaret do jene paksa mendjemëdhenj dhe do përzgjedhin shume. Nëse doni te zgjidhni problemet qe keni pasur me financat duhet te merrni disa masa drastike. Ulni menjëherë shpenzimet e tejskajshme.

Akrepi

Jeta juaj ne çift do jete përgjithësisht e mbrojtur gjate kësaj dite. Mund te debatoni shume pak, por pa arritur ne zënka te forta do sqaroni gjithçka. Beqaret do kenë takime te shumta, por asnjeri prej personave nuk do ua mbushe mendjen. Njihuni njëherë sepse mund te zbuloni cilësi te vyera tek ta. Financat do jene me te mire, kështu qe mund te bëni edhe ndonjë shpenzim me tepër.

Shigjetari

Klima ne jetën tuaj sentimentale do ngrohet mjaft gjate kësaj dite. Partneri do iu mbaje ne pëllëmbe te dorës dhe do ua plotësojë te gjitha dëshirat. Beqaret do e kenë mendjen vetëm për aventura kalimtare, asgjë me tepër sesa kaq. Sektori i financave do filloje te përmirësohet dalëngadalë. Shume shpejt do i merrni frytet e maturisë dhe kujdesit te treguar.

Bricjapi

Do e joshni dhe do josheni mjaft nga partneri juaj gjate kësaj dite. Momentet qe do kaloni se bashku do jene te mrekullueshme dhe mjaft emocionuese. Beqaret do jene gjate gjithë kohës ne kërkim, por serish nuk kane për ta gjetur personin e duhur. financat nuk do jene problematike, por po shpenzuat pa u matur do jeni shume vështirësi me vone.

Ujori

Do jeni te gatshëm te toleroni madje te bëni edhe ndonjë sakrifice gjate kësaj dite për ta përmirësuar marrëdhënien me partnerin. Gjithë përpjekja do iu shpërblehet shume shpejt. Beqaret duhet te largojnë turpin nëse duan te gjejnë dike. financat nuk do kenë asnjë vështirësi kështu qe mund te investoni diku ku mund te merrni me shume përfitime.

Peshqit

Pasioni do jete i zjarrte gjate kësaj dite dhe emocionet e kënaqësitë do jene te papërshkrueshme. As vete nuk e kishit menduar se mund te ndiheshit ndonjëherë kaq mire. Beqaret do kenë takime me vlere me persona qe mund t’iu sigurojnë një te ardhme te ndritur. Ne planin financiar do kryeni disa transaksione me rendësi dhe do ndiheni me te qete se me pare.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?