Aktualitet

VIDEO/ Kryemadhi ndan videon duke bërë ushtrime për muskujt e barkut

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi duket se i ka marrë seriozisht ushtrimet fizike.


Pas disa videove që ka postuar duke u ushtruar nga palestra, së fundmi Kremadhi ka ndarë një video në natyre teksa ushtron në paralele për muskuj barku.

Ajo shafqet me veshje sportive, teksa në video shkruan “një ditë tjetër”, duke e shoqëruar me një emoji palestre, ku komentet kanë qenë të shumta.Deputetja edhe më herët ka treguar se është dashamirëse dhe frekuentuese e rregullt e palestrës.

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania