SPRINT NEWS ALBANIA

Rajoni

Sërish përplasje në Kuvendin e Kosovës, deputetët përleshen me njëri-tjetrin

Tjetër konfrontim kanë pasur deputetët e pushtetit me ata të Partisë Demokratike të Kosovës. Fillimisht janë tërhequr mes vete deputeti i VV-së, Sali Zyba, dhe ai i PDK-së, Rashit Qalaj.

Më vonë tensione pati edhe mes Hajdar Beqës së PDK-së dhe një deputeti të pushtetit.

Të gjithë deputetët po qëndrojnë në afërsi të foltores në Kuvend. Të pranishëm janë edhe forcat e sigurimit.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?