SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

NOA në “Festën e Qershisë” (FOTO)

NOA në “Festën e Qershisë”
Lajmi është bërë publik në faqen zyrtare te NOA-s
Mund të jetë një imazh i qershi, spath dhe teksti
E kthyer tashmë në një traditë, NOA është prezente në aktivitete kombëtare e lokale në çdo zonë të Shqipërisë.
Mund të jetë një imazh i 10 persona, bar dhe teksti
Ishte kënaqësi të ishim pjesë e festës më të hareshme të organizuar në Berat. Kjo festë përkoi me çeljen e sezonit turistik dhe bëri së bashku fermerë për të ekspozuar varietete të ndryshme të qershive, reçelëra të shumëllojshme, gatime tradicionale, etj.
Mund të jetë një imazh i teksti
Zona e Beratit është ndër më të rëndësishmet për sa i përket zhvillimeve bujqësore, ndaj dhe ne jemi kudo ku klientët tanë janë!
Mund të jetë një imazh i qershi, spath dhe teksti
Mund të jetë një imazh i qershi, spath dhe teksti
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?