FOTO/ Rama publikon pamje nga godinat e përfunduara në “QS”

Aktualitet

Kryeministri Edi Rama ka ndarë ditën e sotme foto nga rikonstruksioni i godinave në Qytetin e Studentit.


Rama shkruan se këto godina të reja janë gati për 600 studentë, me kushte me të mira se më parë.

“MIRËMËNGJESI dhe me godinat e reja në Qytetin Studenti, gati për 600 studentë me kushte dhe hapësira shumë më të mira se më parë, ju uroj një ditë të bukur”, shkruan Rama.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?