SPAK nxjerr urdhër-arresti për Sekretaren e Ministrisë së Shëndetësisë

Aktualitet

SPAK ka nxjerrë një urdhër-arresti për Sekretaren e Ministrisë së Shëndetësisë, Joana Duro.

Lajmi bëhet i ditur nga burime për gazetaren e Klan News Glidona Daci, që ka mësuar se Duro akuzohet për korrupsion.

Sipas informacioneve të para, bëhet e ditur se Sekretarja e Përgjithshme e Ministrisë së Shëndetësisë ka marrë ryshfet dhe është arrestuar në flagrancë. Megjithatë, detajet nuk janë ende të ditura.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?