VIDEO/ Biden për pak sa nuk është rrëzuar nga shkallët.

Bota

Presidenti Joe Biden duket se nuk u ndahet incidenteve.

Gjatë samitit të G7 në Hiroshima, teksa zbriste nga foltorja për t’u bashkuar me liderët e tjerë botërorë, Biden për pak sa nuk është rrëzuar nga shkallët.

Ai dhe Kishida vazhduan takimin sikur incidenti të mos kishte ndodhur, duke u bashkuar kështu edhe me pjesën tjetër të krerëve të shtetit.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?