Rama publikon pamjet nga përfundimi i “Nyjës së Fllakës” në Durrës

Aktualitet

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me pamjet nga përfundimi i punimeve në Nyjen e Fllakës në Durrës.

Kryeministri ka publikuar foto nga rruga e përfunduar e cila është vënë menjëherë në punë nga qytetarët.

Postimi plote:

“MIRËMËNGJES 😊

dhe me keto pamje nga përfundimi i punimeve në Nyjen e Fllakës në Durrës, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?