SPRINT NEWS ALBANIA

AktualitetPolitike

Meta: Vetëm ndryshimi e mbron Dibrën nga projekti asgjësues i Ramës!

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta, nëpërmjet një statusi në “Facebook” shkruan se Dibra pret me padurim ndryshimin.

 

Gjithashtu thekson se vetëm ndryshimi do të mbrojë Dibrën nga projekti asgjësues i përmbytjes nga kryeministri Edi Rama.

Statusi:

Dibra pret me padurim Ndryshimin sepse do të ketë kryebashkiak Ismail Ukën, një qytetar model dhe njeri i punës dhe i fjalës së mbajtur.


Vetëm Ndryshimi mbron Dibrën nga projekti asgjësues i përmbytjes nga Edi Rama.

Bashkë Fitojmë!

  • foto galeri
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?