Fredi Beleris: Këto janë rruget e Himarës turistike ku kalojnë çdo ditë qytetarë dhe turistë!!

Aktualitet

Kandidati i opozites Fredi Beleris, ka akuzuar sot serish bashkiakun aktual te Himares, Jorgo Goro per gjendjen ne te cilen ndodhen rruget e Himares.

Ai ka postuar dhe nje foto per situaten e rrugeve.

Postimi i plote:

Po ndodh tani!! Puseta të hapura dhe kapakë të thyer në rrugët kryesore të Himarës ku kalojnë çdo ditë qytetarë dhe turistë!!
12 vite paaftësi dhe 12 vite indiferencë ndaj rrjetit rrugor lokal vënë në rrezik jetën e bashkëqytetarëve tanë dhe vështirësojnë kalimin e makinave dhe këmbësorëve!!
Mund të jetë një imazh i teksti
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?