Anëtari i PS i dorëzon live Berishës teserën e partisë socialiste (VIDEO)

Aktualitet

 

Sali Berisha ka reaguar pas vendimit të një anëtari të Partisë Socialiste për të dorëzuar teserën e partisë së tij live në ekran. Kjo ndodh gjatë një takimi që Berisha kishte me qytetarët në  Fushë-Arrëz.Në një reagim Përmes një postimi në Facebook, Berisha shkruan se qytetari ka bërë një akt atdhetarie të vërtetë.“Një akt atdhetarie të vërtetë”, shkruan Berisha krah videos.“Unë 30 vite anëtar i Partisë së Enver Hoxhës. Ka ardhur koha për ndryshim. Ja ku i ke 2 tesera, jepja Edi Ramës, një për Taulantin dhe një për Belindën”, u shpreh qytetari pas dorëzoi teserat.
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?