Panik në Selanik! Merr flakë autobusi që transportonte nxënës shkolle

Rajoni

Një autobus që transportonte nxënës shkolle është përfshirë nga flakët mesditën e sotme në Selanik të Greqisë.

Mediat greke shkruajnë se në autobus kanë qenë 52 nxënës shkolle dhe se zjarri ka rënë ne pjesën e pasme të autobusit. Drejtuesi I mjetit ka vënën re flakët dhe ka lajmëruar zjarrfikësen e qytetit.Fatmirësisht asnjë prej nxënësve nuk kanë pësuar lëndime. Aktualisht për çështje sigurie ata janë transferuar për në Mecovë, një zonë afër qytetit të Selanikut.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?