Rojet e Varrit të Enver Hoxhës rrëfejnë tmerrin që panë aty. Ja çfarë na ndodhi!

Aktualitet

Në emisionin “Kojshia Show” mysafirë  kane qene dy njerëz të veçantë.

Mysafiri i parë ishte Shkrimtari dhe ish-ushtari i regjimit komunist, Marcel Hila, si dhe e prifti Don Lush Gjergji.

Marcel Hila, në këtë emision zbuloi se rojet e varrit të Enver Hoxhës ishin shokuar të gjithë, kur kanë dëgjuar britma e ulëurima tek varri i tij. Ata edhe kishin parë një gjë të frikshme.


 

Ndiqni videon:

Total 2 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?