Becchetti fiton gjyqin, reagon Rama: Nuk i ka marrë asnjëherë paratë, lajm fushate

Aktualitet

Kryeministri i vendit, Edi Rama ka reaguar pas vendimit të Arbitrazhit për të  dëmshpërblyer me 110 milionë euro biznesmenin Becchetti pas mbylljes së Agon Channel.

Në një postim në TWitter, Rama shkruan se “para çdo fushate del që Beketi i dënuar me 16 vjet burg për mashtrim i mori Shqipërisë 100mln€”, dhe sipas tij është një lajm i prodhuar nga kundërshtarët e tij.

Rama: Para çdo fushate del që Beketi i dënuar me 16 vjet burg për mashtrim i mori Shqipërisë 100mln€! Pastaj shokët e tij këtu humbin zgjedhjet dhe kur vjen fushata tjetër del që s’i ka marrë atëherë po i mori tani! Prapë kështu do ndodhë me shokët e mashtros! Deri fushatën tjetër!

 Becchetti fiton milionat, reagon Rama: Nuk i ka marrë

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?