Plehrat në rrugë, Indrit Hoxha nxjerr fotot nga Vora: 2.3 mln euro ka kushtuar tenderi i pastrimit

Aktualitet

Kandidati i PD për bashkinë e Vorës Indrit Hoxha ka publikuar foto nga Vora, ku plehrat shihen të hedhura në rrugë.

Hoxha shkruan se 2.3 mln euro ka kushtuar tenderi i pastrimit dhe se SPAK duhet të nisë hetimet për procedurën e prokurimit dhe zbatimit!.

“2.3 milionë euro i ka kushtuar qytetarëve të Vorës tenderi i pastrimit! SPAK në mënyrën më urgjente duhet të filloje hetimin për procedurën e prokurimit dhe zbatimit!”, shkruan Hoxha.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?