Dita e Verës/ Belind Këlliçi uron: Tiranën e bëni të bukur ju!

Aktualitet

Kandidati i opozitës për bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi,  i ka uruar sot qytetarët me rastin e Ditës së Verës dhe i ka këshilluar që ta shijojnë këtë ditë të bukur tradite dhe të shikojnë përpara.

Në foton me ekipin e të rinjve që mbështesin fushatën e tij, Këlliçi shkruan:


“Shijojeni këte ditë të bukur tradite! Përditshmëria ka strese, dëgjojmë lajme negative, prandaj stakojeni mendjen për çka kaloi dhe të shikojmë përpara.  Tiranën e bëni të bukur ju. I jepni jetë me familjet tuaja. I jepni zhvillim kudo ku investoni kursimet tuaja. Gëzuar miq dhe shëndeverë sot e tutje”!

 

Image

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?