Dita e Gruas, Meta poston foton me nënën e tij: Je burim lumturie!

Aktualitet

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka uruar 8 Marsin, Ditën Ndërkombëtare të Gruas. Teksa ka postuar një foto me nënën e tij në ‘Facebook’ , Meta thotë se për të është një burim lumturie dhe forcë në të gjithë jetën.


STATUSI:Gëzuar 8 Marsin nëna ime!

Je burim lumturie dhe force në gjithë jetën time!

  • foto galeri
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?