Kryemadhi mesazh për 7 Marsin: Urojmë mësuesit për sakrificën dhe punën e palodhur

Aktualitet

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi ka përcjellë një mesazh për 7 marsin, festën e mësuesve.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, ajo i uron mësuesit  shqiptarë për sakrificën dhe punën e palodhur në edukimin e gjeneratës së re.


“Për të gjithë ju mësues kudo në Shqipëri një urim i veçantë, për sakrificën dhe punën tuaj të palodhur në edukimin e gjeneratës së re” shkruan Kryemadhi  në postimin e saj.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?