I ra bilbilit në kuvend, përjashtohet dhe i hiqet dita e punës Edmond Spahos

Aktualitet

Përjashtohet nga seanca deputeti i PD-së, Edmond Spaho. Mësohet se deputeti është gjobitur, duke iu hequr dita e punës.

Spaho u paralajmërua disa herë nga drejtuesja e seancës, Ermonela Felaj dhe përveç përjashtimit nga seanca e sotme, Spaho është gjobitur, duke iu hequr paga e një dite pune.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?