SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Rama: “Kamza e Rilindur nën drejtimin pasionant të Rakip Sulit”

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamje nga projekti i ri që po merr jetë në Valias, Kamëz.

Rama me anë të një video publikon pamjet 3D se si do të duket parku, teksa shkruan se ky projekt përfshin pedonalen e re, tre sheshe, parku me hapësirat rekreative, si një tjetër vlerë e shtuar e Kamzës së Rilindur.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me projektin më të ri që po merr jetë në Valias, Kamëz, pranë zonës së re urbane të Rindërtimit, ku do të përfshihen pedonalja e re, tre sheshe, parku me hapësirat rekreative, si një tjetër vlerë e shtuar e Kamzës së Rilindur nën drejtimin pasionant të Rakip Sulit, ju uroj një ditë të mbarë🙏” shkruan Rama në postimin e tij.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?