Rama mbledh drejtuesit e qarqeve në selinë e PS

Politike

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur këtë pasdite drejtuesit politikë të qarqeve. Bëhet me dije se fokusi i kësaj mbledhjeje janë zgjedhjet vendore të 14 majit dhe emrat e kandidatëve që do të garojnë.

Teksa na ndajnë pak muaj nga zgjedhjet, duket se Partia Socialiste po vijon punën për organzimin politik.

Deri më tani Benet Beci dhe Emirjana Sako janë dy nga kandidatët që kanë marrë “OK” e Ramës për të kandiduar për Bashkinë e Shkodrës dhe  atë të Durrësit.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?