Rama nxjerr pamjet nga Qafë-Thora: Disa borëpastruese në punë

Aktualitet

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet nga Qafë-Thora ku trashësia e borës ka shkuar mbi 1 metër.

Rama shkruan se o punohet për pastrimin e rrugës nga ortekët me disa borëpastruese dhe mjete të tjera.

“👷‍♀️👷🏼Momente nga puna në Qafë Thore ku dendësia e dëborës është mbi 1 metër dhe po punohet për pastrimin e rrugës nga ortekët me disa borëpastruese dhe mjete të tjera❄️🌨🏔
⚠️Për drejtuesit e mjeteve që kalojnë në këtë aks rekomandohet përdorimi i gomave dimërore dhe pajisja me zinxhirë 🚜”, shkruan Rama.

Qafe Thore

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?