Kush e bëri Ramën me nerva?

Aktualitet Politike

Kryeministri Edi Rama mblodhi sot socialistët në selinë rozë, një diskutim nga ku duket se nuk ka dalë shumë i lumtur. Fotot tregon të nervozuar kreun e qeverisë dhe socialistët që lënë selinë një nga një. Të gjithë të veshur me të zeza, duket se kanë ndjekur një kod veshjeje, në tryezën ku u diskutuan çështjet kryesore të vitit 2023 për socialistët.

Në këtë mbledhje, në shënjestër të kreut të qeverisë ishin deputetës dhe ministrja për Punët e Jashtme Olta Xhaçka. Ndërsa ministrja për marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali rezultoi se ishte më e preferuara e kryeministrit, i cili ia vlerësoi performancën./dosja.al/

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?