Belind Këlliçi: Asfalti elektoral është fyerje për inteligjencën e qytetarëve të Tiranës.

Politike

Belind Këlliçi

Asfalti elektoral fsheh problemet reale të rrugëve.
Ai që nuk e shtroi rrugën “Xhavit Isufi” për 8 vjet, nuk do e bëjë për 4 muaj.
Asfalti elektoral është fyerje për inteligjencën e qytetarëve të Tiranës.
Ky ujë që shikoni të hidhet përpjetë si shatërvan është tregues i mentalitetit “shkel e shko” që ka Veliaj.
Erion Veliaj dhe Edi Rama së bashku e kanë qeverisur Tiranën për 19 vjet. Të dy së bashku kanë drejtuar Bashkinë e Tiranës për 5 mandate. Jua kanë kërkuar votën 5 herë për Tiranën me premtimin për ta modernizuar.
Boll me premtime gjigandeske! Tiranës i duhen si fillim standardet më minimale që kanë kryeqytetet e Europës! Tiranës i duhet administrim, normalitet, model i ri, punë ekipi në nivel ekspertësh dhe jo 10 kameramanë për 1 fidan!
Eksperimenti “Rilindje” mori fund. Dolën llum. Veliaj do ngelet me 99 veta. #G99
Zotohem publikisht se pas 14 majit Policia Bashkiake nuk do t’ia konfiskojë tezgën me fiq!
0:34 / 0:50
Fatjon Bathorja, Ardit Qylybyli dhe 93 të tjerë
4 komente
1 ndarje
Pëlqej

 

Komento
Ndaj
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?