Kryemadhi: Po Subashi, Agaçi dhe Rama, ku janë?

Politike

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi, ka reaguar në një status në Facebook, ndërsa është shprehur me kritika ndaj SPAK lidhur me aferën e inceneretarëve.

Kryemadhi shtron pyetjen se pse në dosje nuk janë Subashi, Agaçi dhe Rama.

Statusi i Kryemadhit

SPAK apo “pak”??

U njohëm sot me vendimin e S(PAK) për dërgimin e aferës së inceneratorit të Fierit në gjyq.

U njohëm edhe me subjektet dhe me veprat penale konkrete që akuzohen.

Habi e madhe të akuzosh propozuesit e një VKM-je për një shpronësim të paligjshëm dhe të mos akuzosh miratuesit e po kësaj VKM-je.

Po Subashi, po Agaçi, po Rama, ku janë?

Si i bie tashmë? SPAK apo “pak” fare?!?

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?