Rama ndan pamje nga kantieri i Bazës Ajrore të NATO në Kuçovë

Aktualitet

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamje nga kantieri i Bazës Ajrore të NATO në Kuçovë.

Rama ndan pamje nga puna që vijon dhe shkruan se janë krijuat 400 vende pune e ku punimet po ecin me ritëm të lartë.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me kantierin e Bazës Ajrore të NATO-s në Kuçovë, ku janë krijuar 400 vende pune e ku punimet po ecin me ritëm të lartë, ju uroj një javë të mbarë🙏” shkruan Rama në postimin e tij në rrjetet sociale.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?