Lajm i keq për shqiptarët emigrantë në Angli

Aktualitet Bota

Lajm i keq per shqiptaret/Avokat Naim Hasani: Gjykata e Larte ne Londer sapo vendosi qe politika e qeverise britanike per te cuar azilkerkuesit ne Ruanda eshte e ligjshme.

Keshtu sipas ketij ligji qe u la ne fuqi, cdo emigrant qe kapet duke hyre ne Britanine e Madhe do te deportohet drejt vendeve afrikane dhe pikerisht ne Ruanda e me tej.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?