Rama ka uruar ditë të mbarë/ Tashmë xhubleta shqiptare është shpallur nga UNESCO si trashëgimi kulturore botërore

Aktualitet

Kryeministri Edi Rama ka uruar ditë të mbarë me lajmin se tashmë xhubleta shqiptare është shpallur nga UNESCO si trashëgimi kulturore botërore .

“MIRËMËNGJES 
dhe me lajmin si s’ka më bukur, të shpalljes së Xhubletës Shqiptare trashëgimi kulturore botërore nga UNESCO bash në 110 Vjetorin e pavarësisë, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama në një postim në rrjetet sociale.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?