Neymar tregon kaviljen, brazilianët kryqëzojnë gishtat (FOTO)

Sport

Botërori i Neymar mbetet në dyshim të fortë, por shpresat për ta parë sërish në fushë nuk janë shuar pasi sulmuesi i PSG po bën gjithçka për të mos humbur takimin me historinë.

Ylli i seleçaos ka treguar gjendjen e kavalijes së tij me anë të një story në Instagram, pamjet janë më të vërtetë shqetësuese pasi enjtja nuk është ulur ende.

Neymar

Neymar nuk e ka humbur shpresën duke shkruar: Ecim. Objektivi i Neymar dhe stafit mjekësorë është të rikuperojnë sulmuesin për fazën me eliminim direkt.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?