Rama i ‘ofron’ kafe Spahos (VIDEO)

Aktualitet Politike

Kryeministri Edi Rama i ka ‘ofruar’ kafe deputetit të Partisë Demokratike Edmond Spaho. Në momentin që foltorja u bllokua dhe Spaho po fliste nga Foltorja, Rama shihet që i zgjat filxhanin e kafesë deputetit të PD-së.

Kreu i qeverisë qesh pasi i zgjat filxhanin, ndërsa Spaho vijon të kërkojë llogari për kohën që nuk i është dhënë atij dhe deputetëve të PD-së për të folur në lidhje me projektin e Portit të Durrësit.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?