Një makinë e Tesla-s që drejtohej vetë filloi të fitonte shpejtësi, duke marrë përpara makinat e tjera

Bota

Dy të vdekur dhe të paktën tre të plagosur është bilanci i një aksidenti automobilistik i ndodhur në Kinë.

Një makinë e Tesla-s që drejtohej vetë filloi të fitonte shpejtësi, duke marrë përpara makinat e tjera, motoçikletat dhe njerëzit, në nxitimin e saj të çmendur.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?