Aktualitet

Elisa Spiropali poston foton e vajzës: Ju vaftë mbarë zemra e mamit

Ministrja i Shtetit për Marrëdhëniet me Kuvendin, Elisa Spiropali ka uruar të gjithë nxënësit në këtë fillim viti shkollor.

Spiropali ka postuar një foto të vajzës që shihet me çantën, duke ikur në shkollë, teksa u uron suksese të gjithë nxënësve.

“Ju vaftë mbarë zemra e mamit, ty dhe gjithë fëmijëve të Shqipërisë” shkruan Spiropali në postimin e saj.

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania