Aktualitet

Edi Rama uron fundjavën nga qyteti gurtë (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama e nis ditën këtë të shtunë me pamje nga qyteti i Gjirokastrës. Ai thotë se ky sezon ka qenë sezoni më i suksesshëm për qytetin e grutë.

“Mirëmëngjes, dhe më këto mesazhe ndjellëse nga një Gjirokastër e rilindur, me sezonin turistik më të suksesshëm, plot me turistë që zbulojnë qytetin magjepsës, ushqimin tradicional e mikpritjen e rrallë shqiptare, ju uroj një fundjavë të mbarë”, shkruan Rama.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania