Sport

Manchester City ka marrë një fitore të thellë në shtëpi 6-0 ndaj Nottingham.

Manchester City ka marrë një fitore të thellë në shtëpi 6-0 ndaj Nottingham. Pjesa e parë u vendos nga Erling Haaland, i cili realizoi 3 gola. Në pjesën e dytë shënuan Cancelo dhe Alvarez (x2).

“Qytetarët” rënditen në vendin e dytë me 13 pikë, ndërsa Nottingham është në vendin e 15-të me 4 pikë.

Arsenali vazhdon me paraqitjet e mira. Gooners mundën 2-1 Aston Villan në shtëpi. Jesus dhe Martinelli shpërblyen me gol besimin e Artetës, sakaq i vetmi gol për mysafirët erdhi nga Luiz.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania