SPRINT NEWS ALBANIA

Stil/JetëTe tjera

“A je akoma e virgjër?” Sindi Loci jep përgjigjen e papritur

Ish-konkurrentja, Sindi Loci mori famë si “vajza e virgjër” në programin Përputhen. Ajo tregoi hapur në emision se nuk kishte kryer asnjëherë marrëdhënie seksuale dhe se ishte në kërkim të një mashkulli ideal për të.

Dhe pse në fund ajo nuk arriti ta gjente ‘princin e ëndrrave’ dhe doli vetëm nga programi i dashurisë, ajo vazhdon ende të rrëmbejë vëmendjen me deklaratat e saj.

Sindi është goxha aktive në rrjetet sociale dhe ku publikon goxha foto provokuese. Mirëpo ndjekësit janë kuriozë të dijnë nëse ish-konkurrentja vazhdon ende të jetë e virgjër.

Në postimin e saj të fundit në Instagram, Sindi publikoi disa foto e veshur me bikini dhe në sektorin e komenteve reagimet ishin nga më të ndryshmet, mirëpo komenti i një ndjekëseje duket se i tërhoqi vëmendjen Locit

 

 

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ajo e pyeti ish-konkurrenten nëse vazhdon të jetë ende e virëgjër pasi një kushërir i saj është në kërkim të një partnereje të tillë. Nuk ka vonuar dhe i menjëhershëm ka qenë dhe përgjigja e Sindit e cila shprehet se shumicat e meshkujve i duan vajzat e virëgjëra dhe jo si ‘tuneli i Kalimashit’, ndërsa shtoi se atij i duhet të presë pasi nuk është i vetmi që e kërkon Locin.

“Vazhdon të jesh e virgjër? Se më vjen një kusho nga Anglia dhe do një nuse të virgjër”– shkruan ndjekësja.

“Ja ta shtoj dhe kushon tënd në listë, do presi icik o zemra taksirat se të gjith nuse ne virgjër e duan jo tunel Kalimashi, edhe me thënë të drejtën ka shkuar lista e gjatë shumë”- u përgjigj ajo.

Rikujtojmë se pak muaj pas largimit nga programi i dashurisë, Sindi zbuloi se kishte nisur një lidhje por nuk ia zbuloi kurrë identitetin të dashurit./Panorama Plus

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?