E FUNDIT/ Tronditëse në Elbasan, 25-vjeçarja: Më kanë përdhunuar

Aktualitet

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë orëve të vona në Elbasan, ku dyshohet se është përdhunuar një 25-vjeçare.

25-vjeçarja së bashku me motrën kanë shkuar në spitalin e Elbasanit dhe kanë kërkuar ndihmë mjeksore. Menjëherë mjekët kanë njoftuar policine.

25-vjeçarja banuese në Dushk, Lushnjë ka dhënë dëshminë në polici. Ajo ka tregua se ishte duke kaluar buzë rruge në aksin Elbasan-Librazhd në një lokal, ku një person i paidentifikuar e ka tërhequr dhe me forcë e ka përdhunuar.

Policia ka nisur menjëherë punën dhe po punon për identifikimin e autorit dhe zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?