Vota e demokratëve është peshë e madhe ndaj zgjedhja ime mbetet të jem mes tyre.

Politike Te tjera
Deputeti i PD dhe njekohesisht Kryetari i Deges nr 7 ne Tirane, Lefter Geshtenja, ka zhvilluar mbreme takime me demokrate te kesaj Njesie ku ne fokus te te gjitha diskutimeve ka qene bashkimi i gjithe demokrateve kunder Rames.
Takimin e ka bere te ditur vete z Geshtenja ne nje postim ne faqen e tij te Facebook:
Postimi i plote:
Vota e demokratëve është peshë e madhe ndaj zgjedhja ime mbetet të jem mes tyre.
Çdo përpjekje për bashkim, nga Grupi Parlamentar tek seksioni më i vogël, është motiv i madh!
Mund të jetë një imazh i 5 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme
Dje tek ish Fusha e Aviacionit u bëmë të gjithë bashkë dhe ndamë besimin se shqiptarët kanë nevojë për një Parti Demokratike fituese!
Mund të jetë një imazh i 7 persona, njerëz të ulur dhe ambiente të brendshme
Zëri i demokratëve duhet dëgjuar nëse duam të fitojmë besimin e shqiptarëve.
Mund të jetë një imazh i 6 persona, njerëz të ulur dhe ambiente të brendshme
Ata e dinë se përçarja jonë mban Ramën në pushtet.
Mund të jetë një imazh i 11 persona, njerëz të ulur dhe ambiente të brendshme
Kjo është kërkesa e gjithë demokratëve!
Mund të jetë një imazh i 5 persona, njerëz të ulur dhe ambiente të brendshme
Mund të jetë një imazh i 7 persona, njerëz të ulur dhe ambiente të brendshme
Mund të jetë një imazh i 6 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme
Mund të jetë një imazh i 7 persona dhe njerëz të ulur
Mund të jetë një imazh i 7 persona, njerëz të ulur dhe ambiente të jashtme
Mund të jetë një imazh i 3 persona, njerëz të ulur dhe ambiente të brendshme
Mund të jetë një imazh i 11 persona, njerëz të ulur dhe ambiente të brendshme
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?