Vjen urimi i parë nga Serbia, Brnabiç fton Abazoviç

Rajoni

Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabic, ka uruar sot në Twitter Dritan Abazovic për zgjedhjen për kryeministër të Malit të Zi.

Ajo ka shkruar se është e bindur se në periudhën e ardhshme Serbia dhe Mali i Zi mund të punojnë së bashku, në rrugën drejt BE-së, për të ndërtuar një rajon të qëndrueshëm, ekonomikisht dhe infrastrukturor më të lidhur dhe më të suksesshëm.

Bar

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?