Basha mbërrin në Prokurorinë e Tiranës për të dëshmuar për 8 janarin (Video)

Aktualitet

Kryeu i PD-së Lulzim Basha ka mbërritur në orën 13:44 në Prokurorinë e Tiranës për të dëshmuar për 8 janarin. Basha do të pyetet për protestën e 8 janarit dhe atë që ndodhi në selinë e PD. Ndërkohë që në prokurori ka qenë dhe sekretari i përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi.

Basha ishte thirrur në orën 12:00 në prokurori, por ka shkuar në orën 13:44 minuta, teksa më pas Bardhi është larguar nga organi i akuzës.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?