Rama takim në seli me drejtuesit e qarqeve

Aktualitet Politike

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur paraditen e kësaj të hëne drejtuesit politikë të qarqeve. Mësohet se Rama ka zhvilluar një mbledhje për 30 minuta me drejtuesit e qarqeve, në selinë e PS

Mesohet se në fokus të mbledhjes ka qenë përmbledhja e analizës së punës, që Rama ua ka kërkuar më herët krerëve të PS në qarqe.

Ndërkohë, kujtojmë se më 15 janar është 30-vjetori i FRESH dhe pritet të ketë një organizim. Gjithashtu, siç mëson gazetari Gjençaj, është vendosur që ditën e nesërme të ketë një mbledhje të Kryesisë së PS në selinë rozë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?